Hurdacı

En yakın hurdacı hizmeti ile eski ve artık kullanılmayan çoğu ürün, hurda olarak değerlendirilebilmektedir. Bu noktada hurda atığı çöp ile karıştırmamak oldukça önemlidir. Bakır, demir gibi pek çok metal, hurda olarak değerlendirilir ve tekrar kullanılacak hale getirilir. Bu kapsamda pek çok eşya hurda olarak verilebilir.

En yakın hurdacı hizmeti, konumdan alarak geri dönüşüm tesislerine götürmektedir. Tesislerde geri dönüştürülen ürünler, çevrenin korunmasından ekonominin korunmasına kadar pek çok faydalı sonuç doğurur. Aynı zamanda artık kullanmadığınız ürünleri çöpe atmak yerine gelir elde etme fırsatınız doğar.

İstanbul hurdacı’nın Türkiye genelinde sunduğu hizmetlerle, siz de hurda niteliğindeki ürünleri ederi üzerinden satabilirsiniz.

Bursa Hurdacı

Bursa hurdacı hizmetlerinde ilçe lokasyonuna göre her türlü hurdanızın satış işlemini gerçekleştirmeniz mümkündür. Yalnızca adres ve isim bilgisi vererek dilediğiniz an adresinize en yakın hurdacı hizmeti alabilirsiniz. İletişim adreslerine ulaşmak, beklemeden satış işlemini en yüksek fiyattan gerçekleştirmek için tarafımıza ulaşabilirsiniz. Satın alımını gerçekleştirdiğimiz hurda çeşitlerinden bazıları şunlardır:

 • Bakır hurdası
 • Sarı hurda
 • Demir madeni
 • Pirinç hurdası
 • Kurşun
 • Kablo

Çinko ya da alüminyum gibi demirsiz hurdaların tamamı, tarafımızca satın alınmaktadır. İnşaat demirleri gibi demirli hurdaları ya da evinizde yer kaplayan gereksiz elektronik cihazları satabilirsiniz.

Ankara Hurdacı

Ankara hurdacı ihtiyaçlarınızı firmamızdan temin edebilirsiniz. Ayrıca en uygun fiyatlar ile alışveriş yapabilirsiniz.

Eski, kullanılmayan, iş görmeyen bütün ürünleri değerlendirmek gerekir. Değerlendirmek için hurda satıcılarına ihtiyaç duyabilirsiniz. Hemen her şehirde olduğu gibi Ankara’da da en yakın hurda satıcınız biziz. Uygun fiyatlara hurda alarak, geri dönüştürülebilen değerli madenleri çevreye faydalı olacak şekilde dönüştürmeye devam ediyoruz.

Ankara’da ihtiyacınız olan hurdaları temin etmektedir.  Bununla birlikte her türlü hurdayı tavan fiyatlara satın alır. Satın alma fiyatı, hurda malzemenin türüne göre değişir. Sattığınız hurda fiyatı günlük olarak değişmektedir. Metal, alüminyum, bakır, pirinç hurdaları ayıklanır. Sonrasında bu ürünler geri dönüştürülür. Geri dönüştürülen maddeler işlenir ve yeniden kullanıma hazır hale getirilir.

Bu şekilde, hem çevreyi koruyabilir hem de ülke ekonomisine katkı sağlayabilirsiniz. Hurda firmamız 7 gün 24 saat hizmet vermektedir.

Balıkesir Hurdacı

Balıkesir hurdacı şubelerimiz, geri dönüşüm üzerine hizmet veren kurumlardır. İstanbul Hurdacı olarak sektörün önde gelen firmalarından olmayı kısa vadede başardık. Bununla birlikte Balıkesir hurdacı hizmetimiz sayesinde faaliyet alanımızı genişletme fırsatı bulduk. Firmamızın işleyişi ve çalışma prensiplerinden şu şekilde bahsedebiliriz:

 • Firmamız, müşteri memnuniyeti odaklı bir çalışma sistemi belirlemiştir.
 • Bu doğrultuda önceliğimiz, dürüst ve adil fiyat politikası sunmaktır.
 • Değişen hurda fiyatları, ekiplerimiz tarafından düzenli olarak takip edilir.
 • Müşterilerimize, en güncel fiyatları sunarak piyasanın üzerinde ödemeler yaparız.
 • Satın alma aşamasında da müşteri memnuniyetine dikkat ettiğimiz için adresinize gelerek hizmet veririz.

Hurda olarak aldığımız ürünler arasında, her evde veya işyerinde bulunabilecek eşyalar mevcuttur. Kullanılmaz hale geldiğini düşündüğünüz parçaları çöpe atmak yerine bütçenize katkı sağlayabilirsiniz. Hurda eşyalar ve fiyatları hakkında bilgi sahibi değilseniz, iletişim numaramız üzerinden bizimle görüşme sağlayabilirsiniz. Balıkesir’de adresinize en yakın hurdacı hizmetlerimizle ilgili detaylı bilgiler, müşteri temsilcilerimiz tarafından sizlere iletilir.

İstanbul Hurdacı

İstanbul hurdacı, İstanbul’da da faaliyet göstererek her şehirde en yakın hurdacı seçeneği olmayı sürdürmektedir. Hurdacı firması olarak geri dönüşümü en hızlı şekilde gerçekleştirip, müşterilere temin ederek, ülkemize katkı sağlamaya devam ediyoruz.

Her yıl milyonlarca ton tasarruf sağlanan hurdacılık sektörü, her alanda kullanılmaktadır.  Özellikle İstanbul ili içerisinde gerçekleştirilen bu faaliyetlerimiz ulaşım kolaylığından ve çeşit fazlalığından dolayı dikkat çekmektedir.

Geri dönüştürülen malzemelerin çoğunu barındıran firmamız, sipariş verildiği takdirde müşterilerine en hızlı şekilde ürün temin etmektedir. Bakır hurdasından, sarı hurdaya, demir madeninden kurşuna kadar, pek çok kategori mevcuttur. Bu kategoriler kendi içlerinde de ayrılmaktadır. İhtiyaçlarınıza yönelik ürünler hakkında bilgiyi, iletişim adreslerimizden bize ulaşarak detaylı olarak alabilirsiniz.

En Yakın Hurdacı Hakkında

En Yakın Hurdacı Firmaları Kentsel Dönüşüm Hurdalarını Alır mı?

Hurdacı firmaları, kentsel dönüşüme girmiş olan bina hurdaları alır. Aynı zamanda istenildiği takdirde bina yıkım işleri de bu firmalar tarafından yapılır.

İstanbul’da En Çok Nerelerden Hurda Toplanır?

Şehirde en çok evlerden, iş yerlerinden, sanayi tesislerinden, mağazalardan ve fabrikalardan hurda toplanır.

İstanbul İli Dışında Hurda Alım ve Satımı Yapılır mı?

Karşılık olarak anlaşma sağlandığı takdirde İstanbul ili dışında olan yakın illerden de firmamız tarafından hurda alım ve satım işleri yapılmaktadır.